Special offers

Hisense týždeň v NAY (do 4.6.)

Hisense týždeň v NAY (do 4.6.)


Využite akciové ceny na vybrané produkty Hisense.

-20% na všetky topánky v CCC (do 5.6.)

-20% na všetky topánky v CCC (do 5.6.)


Nakupujte štýlové tenisky, šľapky, sandále a iné so zľavou!

Nová kolekcia MOOMIN v CCC (do 5.6.)

Nová kolekcia MOOMIN v CCC (do 5.6.)


Máme tu fanúšikov údolia Muminovcov? Potešíme vás! Novú kolekciu detských topánok, tašiek a klobúkov Disney x Muminkinájdete v CCC

ORLEN express

ORLEN express


Príďte si dotankovať energiu na samoobslužnú čerpaciu stanicu ORLEN express, ktorá sa nachádza na parkovisku nášho nákupné centra. Čerpačka je otvorená nonstop a ponúka oproti ostatným čerpacím staniciam siete ORLEN nižšie ceny. Okrem palív tu natankujete podľa ročného obdobia aj kvapalinu do ostrekovačov.

Platba je možná bezhotovostne a to buď bankovou alebo palivovou kartou. Stačí na termináli navoliť čiastku, za ktorú chcete tankovať. Ak neviete ako na to, pozrite si inštruktážne video a zistíte, že je to veľmi jednoduché.

V Klube CCC získate viac!

V Klube CCC získate viac!


V Klube CCC získate viac!

Klub CCC je tu pre milovníkov trendov a výnimočných príležitostí. Každý nákup je ďalším krokom k novým výhodám a atraktívnym zľavám. Nakupujte, zvýšte svoju úroveň a užívajte si jedinečné výhody vytvorené špeciálne pre Vaše módne potreby.

Klub CCC je miesto, kde sa každý bude cítiť pohodlne. Je to miesto plné inšpirácií, trendov a jedinečných príležitostí. Na najvernejších členov Klubu čakajú špeciálne výhody – doplnkové služby, extra zľavy a iné.
Na vstup do Klubu CCC Vám postačí mobilná aplikácia. Klub je dostupný aj na web stránke. Členovia Klubu môžu zabudnúť na staré, plastové kartičky – všetky dôležité informácie a body sa zbierajú elektronicky. Členstvo v Klube je úplne zadarmo.KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl