Special offers

Tefal týždeň v NAY (do 21.4.)

Tefal týždeň v NAY (do 21.4.)


Využite využite akciové ceny na vybrané produkty Tefal!

Online katalóg jar 2024 (do 31.5.)

Online katalóg jar 2024 (do 31.5.)


Buďte originálni! V novom jarnom katalógu od TESCOMY objavíte nový farebný riad s jedinečným dekorom, tipy na domáci brunch, recept na králičie jarné menu z tlakového hrnca, či tipy na Veľkonočné pečenie. A to samozrejme nie je všetko. 

Tašky CCC

Tašky CCC


Od malých tašiek na špeciálne príležitosti, až po veľké nákupné tašky na notebook alebo každodenné nákupy – v CCC nájdete najväčší výber tašiek! Vyberte si zo značiek, ktoré už dobre poznáte: Lasocki, Gino Rossi alebo Badura. Objavte aj nové značky: Nine West New York a Beverly Hills Polo Club! Najväčšiu ponuku kabeliek nájdete v predajniach CCC, v aplikácii a na ccc.eu.

V Klube CCC získate viac!

V Klube CCC získate viac!


V Klube CCC získate viac!

Klub CCC je tu pre milovníkov trendov a výnimočných príležitostí. Každý nákup je ďalším krokom k novým výhodám a atraktívnym zľavám. Nakupujte, zvýšte svoju úroveň a užívajte si jedinečné výhody vytvorené špeciálne pre Vaše módne potreby.

Klub CCC je miesto, kde sa každý bude cítiť pohodlne. Je to miesto plné inšpirácií, trendov a jedinečných príležitostí. Na najvernejších členov Klubu čakajú špeciálne výhody – doplnkové služby, extra zľavy a iné.
Na vstup do Klubu CCC Vám postačí mobilná aplikácia. Klub je dostupný aj na web stránke. Členovia Klubu môžu zabudnúť na staré, plastové kartičky – všetky dôležité informácie a body sa zbierajú elektronicky. Členstvo v Klube je úplne zadarmo.KauflandNAY elektrodomMC Donald'sFann parfumérieLidl